Шановні одержувачі субсидії

Дата: 19.07.2018 12:36

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що з 1 липня 2018 року розпочато прийом заяв від одержувачів субсидії, які забезпечили економію споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу.

Частина суми невикористаної субсидії, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу ( 695,79 грн.), повертається згідно поданої отримувачем житлової субсидії заяви в управління соціального захисту населення.

Прийом заяв проводить з 1 липня 2018 року по 31 серпня 2018 року щоденно з понеділка по п’ятницю в громадській приймальні управління з 8.00 год. до 17.00 год. (п’ятниця до 16.00 год). Прийом заяв також мають право проводити уповноважені особи об’єднаних територіальних громад та сільських рад.