Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради інформує:

Дата: 18.07.2018 15:55

18 липня 2018р.  на  передодні  Міжнародного дня  шахів,  яке відзначається  щорічно 20 липня . Працівниками відділення денного перебування організовано   турнір з  гри в шашки. Перед початком  турніру Андрій  Ящук  - керівник гуртка  при Шумській  центральній бібліотеці, коротко розповів про історію шахів, успіхи українських шахістів,та ознайомив з правилами гри.

Наші  підопічні  вміло   показали  майстерність   . Звісно , під час   поєдинків були  присутній  азарт, запал, бажання  перемогти. Але в цілому  виграли  усі, оскільки  цікаво  з позитивним  настроєм  проведено час.