Виділено кошти Залісцівському та Суразькому НВК.

Дата: 05.07.2018 15:26

Фото без описуНа звернення Шумської міської ради  розпорядженням Кабінету Міністрів України №423-р від 13 червня 2018 року виділені кошти на субвенції з держбюджету на капітальний ремонт (заміна вікон та вхідних дверей) Залісцівського НВК та придбання навчально-комп’ютерного класу в Суразький НВК на суму 498 тис.грн та 99 тис. грн. відповідно.

Міська рада щиро вдячна народним депутатам України Роману Заставному і Василю Амельченко за сприяння в отриманні коштів.

Поряд з тим розпочато роботи енергоощадних  вікон і дверей для Андрушівського НВК. Цим якраз підтверджуємо, що міська рада вирішує питання матеріальної бази не лише Шумських шкіл, але й інших  сіл громади. Наразі проводяться роботи по найбільших школах. Згодом відповідні заходи будуть проводитися в усіх  навчальних закладах. Міський голова Володимир Плетюк вже зустрівся з колективом Залісцівського НВК, щодо ремонту у їхній школі.