Кременецьке ОУПФ України Тернопільської області інформує

Дата: 26.06.2018 11:59

Фото без описуШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА

26 червня 2018 року начальником Шумського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Омельчук Р.М., завідувачем сектору контролю за призначенням, перерахунком та виплатою пенсій Онофрійчуком П.О. проведено захід “Школа майбутнього пенсіонера”.

Начальником Шумського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Омельчук Р.М., було роз”яснено норми ст.ст,24,26,40 Закону України “ Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування “, та завідувачем сектору контролю за призначенням, перерахунком та виплатою пенсій Онофрійчуком П.О. - порядок подання та оформлення документів необхідних для призначення пенсії, а також надано відповіді на поставлені питання майбутніх пенсіонерів.

Завідувач сектору контролю за призначенням,

перерахунком та виплатою пенсій                                                        Онофрійчук П.О.

26 червня 2018