Дата: 14.06.2018 09:34

12 червня 2018 р. з робочим візитом Центр надання адміністративних послуг Шумської міської ради відвідали регіональні представники Програми «U-LEAD з Європою» з покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

Під час зустрічі регіональний спеціаліст напряму з покращення якості надання адміністративних послуг населенню Програми «U-LEAD з Європою» Ігор Бригілевич та регіональний координатор ( по Західній Україні) в «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук спільно із  заступником міського голови Ярославом Бойком та керівником ЦНАП Людмилою Мельничук обговорили Заявку Шумської міської ради щодо надання інституційної та матеріальної допомоги на модернізацію ЦНАП.