Шумська громада прийняла участь у фестивалі «Братина».

Дата: 01.06.2018 08:46

27-29 травня 2018 року  відбувся ХІІІ Міжобласний мистецько-краєзнавчий фестиваль «Братина» на території села Стіжок Шумського району.

Захід розпочався  27 травня у дитячому оздоровчому закладі «Дивосвіт», що в селі Кутянка Шумського району. У межах фестивалю відбувся конкурс виконавців сучасної української пісні та співаної поезії «ГРЕМИСЛАВА».

28 травня фестиваль  розпочався святковим богослужінням у храмі Святої Трійці (ХІII-ХVІ століть) на Даниловій горі. А 29 травня в Шумському районному краєзнавчому музеї відбулася краєзнавча конференція «Археологічні дослідження літописного міста Данилова».

Фото без описуФото без опису

«На три дні — Шумщина перетворилася на фестивальну столицю й вражала своїх гостей яскравими концертами, ярмарками фольклору та ремесел, вишуканими презентаціями та неймовірними локаціями».

Фото без описуФото без опису

Шумська громада також прийняли активну участь у заході, традиційними українськими стравами пригощали господині сіл громади та працівники відділів Шумської міської ради.

Завершували концерт гості фестивалю — гурти «LUIKU», E.K.A та DJ Sheemy.