День пам’яті і примирення відзначено в селі Биківці 06.05.2018 року.

Дата: 14.05.2018 17:18

З ранку в церкві під час молитви відправлено парастас за душі загинувших і померлих у роки війни.

Учні і педагогічний колектив Биковецького НВК І-ІІ ст. урочистою ходою з державним і бойовими прапорами, гірляндою пройшли від школи до храму церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Далі приєднавшись до колони церковний хор з настоятелем протоієреєм о.Ігорем упереджені  хоругвами і хрестом, разом з запрошеними гостями дійства учасниками бойових дій АТО, воїнами інтернаціоналістами які перебували у Афганістані, Чехії, ветеранами Великої Вітчизняної війни  що проживають в населеному пункті   пройшли до обеліска- пам’ятника  « Пам’яті загиблим односельчанам у роки війни 1941-1945  рр.»де відбувся урочистий мітинг. Церковний хор з о.Ігорем Бораком відправили панахиду, діти виступили  з читанням віршів, поіменно прочитано список загинувших односельчан у роки війни і вшановано їх подвиг хвилиною мовчання. Виступила з словом в.о. старости с.Биківці Н.Мартинюк яка вручила грошові винагороди наданні ф/г «Беріжок»( кер..Янюк А.І.) всім учасникам бойових дій ( 13 чол.).На святі був присутній військовий комісар Шумського РВК  капітан Чабан В.І. який приклонившись на коліно вручив пам’ятну відзнаку «Учасника бойових дій» батькові померлого воїна ЗС України Пилип’юка Олександра Васильовича.

Діти поклали до підніжжя обеліска квіти і гірлянду.

9 травня було розвезено подарунки продуктові( 15 кг.муки і 10 кг.цукру) які надано ф/г «Беріжок» (Янюк А.І.) ветеранам  і прирівненим  до них  уч.ВВвійни(19 чол.)