РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ТРОТУАРУ ПО ВУЛ. УКРАЇНСЬКА

Дата: 29.04.2018 14:24

Цього тижня на замовлення міської ради розпочато ремонтні роботи по тротуарній доріжці від стоматології до школи мистецв, яка проходить паралельно основному тротуару по вул. Українська, ремонт якого поки що не погоджений з власником дороги. Разом з тим міським головою вже проведено відповідну роботу(домовлено про виконання робіт, матеріал, проведено заміри) по ремонтуФото без опису під’їзної дороги між Шумською школо мистецтв і старим корпусом ПТУ. Ці роботи стали можливими лише у цьому році, коли школа мистецтв перейшла у підпорядкування громади.

Крім того вже замовлено проект на ремонт частини вулиць, які проходять від Ощадного банку біля краєзнавчого музею до вулиці Волинська і від костелу до вул. Волинська. Після погодження всіх процедур дані проекти будуть втілені в життя.