СПІВПРАЦЯ З АГРАРІЯМИ

Дата: 29.04.2018 14:09

26квітня у міській раді відбулася зустріч з представниками агрохолдингу «Мрія», щодо визначення питань співпраці з надання безповоротної допомоги підприємством Шумській громаді.

В ході зустрічі було обговорено питання допомоги в рамках поводження з твердими побутовими відходами у селах громади. Все це має за сприяння міської влади, громадськості при залученні приватного партнерства має стати складовою великого проекту, який міська рада започатковує з програмою ДОБРЕ в Україні.

Міським головою, в.о. старост, які були на зустрічі запропоновано агрохолдингу «Мрія» ряд конкретних пропозицій, щодо шляхів вирішення проблеми. Визначено відповідальних за реалізацію. Обговорено і інші проблемні питання співпраці з агрохолдингом, зокрема проблема з пайовиками с. Жолобки, щодо якої на наступному тижні у селі в присутності уповноважених осіб має бути кінцеве позитивне рішення.