СПІВПРАЦЯ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ.

Дата: 29.04.2018 13:59

Фото без опису24 квітня в м. Київ відбувся Форум лідерів освіти і співпраці заради економічно-соціального розвитку. В рамках Форуму на запрошення до якого відгукнулися в Шумській міській раді, засновник і фундатор  Міжнародного інституту розвитку інтелекту Dr. Park Ock Soo, доктор філософських та педагогічних наук,  громадський діяч, духовний ментор та експерт з Mindset Education для урядовців, який розповів про досвід Республіки Корея в економічному розвитку країни через зміну в системі надання якісної освіти в державі і формування у молодого поколіннФото без описуя іноваційного мислення.

Після завершення Форуму на прохання керівників і організаторів відбулася зустріч з керівництвом Інституту на якій було запропоновано співпрацю в питаннях культурного, освітнього обміну ініціативних людей з Республіки Корея і Шумської громади. Представники Фонду незабаром побувають в громаді на якій буде запропоновано конкретні шляхи співпраці з впровадження MIND -освіти в навчальний процес, так як це відбувається вже у 3820 навчальних закладах 80-ти країн світу.