Відбулося засідання робочої групи з розроблення Плану покращення надання послуг в Шумській ОТГ

Дата: 23.04.2018 10:57

20 квітня 2018 року в Шумській міській раді відбулося засідання робочої групи щодо покращення надання послуг населенню громади в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність («DOBRE»). Під час  засідання робоча група обговорила незалежне анкетування, яке проводилось у січні 2018 року щодо визначення питань з надання послуг яких потребує громада.  За результатами опитування відібрано наступні пріоритетні проблеми надання послуг в громаді:

- утримання та ремонт комунальних доріг та тротуарів у населених пунктах Шумської ОТГ, які відносяться до компетенції громади;

- первинна медицина;

- встановлення або модернізація вуличного освітлення;

- поводження з твердими побутовими відходами.

За результатами обговорення прийнято рішення затвердити «Поводження з твердими побутовими відходами», як пріоритетний напрямок розвитку послуг в Шумській об’єднаній територіальній громаді. Також робоча група провела рейтингування проектів щодо покращення надання послуг населенню громади за напрямком поводження з твердими побутовими відходами за допомогою запропонованих критеріїв, а також розпочали роботу над складанням Плану дій з даного питання.