Земельні ділянки учасникам АТО

Дата: 23.04.2018 10:13

Міський голова Плетюк В.Є. підписав прийняте сесією міської ради рішення про виділення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) учасникам АТО згідно поданих заяв в північній частині міста Шумськ по вулиці Героїв АТО.

До слова повідомляємо, що в період з 2015 по 2018 рік Шумською міською радою учасникам АТО було погоджено виділення 165 га земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, з цього приводу прийнято 105 рішень сесії міської ради. Крім того, за цей же період було видано 212500,00 тис. гривень матеріальної допомоги з міського бюджету.