Відбувся турнір з міні-футболу серед дівчат «Шумська весна -2018»

Дата: 23.04.2018 09:59

Справжнє свято дівочої краси та спортивної наснаги 20 квітня 2018 року подарували юні учасниці турніру з міні-футболу «Шумська весна – 2018», який проводився на базі Шумської ДЮСШ. Такі змагання на теренах нашого району проводяться вперше, а тому участь у них брали лише 4 команди: по одній з Кременецької та Почаївської ДЮСШ і дві з Шумської ДЮСШ. В майбутньому організатори турніру планують даний захід проводити щорічно із залученням команд з інших областей.

Переможцем цьогорічних змагань стали юні кременчанки, 2 та 3 місце здобули спортсменки з Шумська, а 4 - футболістки з Почаєва. Усі  учасниці були нагороджені медалями та грамотами. Окремо кожна команда отримала кубки та смачні торти.

Підтримати учасниць турніру прийшли міський голова Володимир Плетюк, заступник голови райдержадміністрації Віктор Штурма та активний спонсор спортивних змагань Віктор Подолянюк.