10 квітня 2018 року відбулася Пасхальна програма «Радій! Христос Воскрес!!!»

Дата: 11.04.2018 08:41

10 квітня 2018 року, у третій день Світлого Христового Воскресіння, відділенням у справах дітей та сім’ї комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради відбулася Пасхальна програма «Радій! Христос Воскрес!!!»  для дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Міський голова Володимир Плетюк привітав дітей та їхніх батьків, із Світлим днем Христового Воскресіння, побажав їм міцного здоров’я, миру, добра та Божого благословення.

Захід відбувся за підтримки Шумської Церкви Християн Віри Євангельської. Діти Недільної школи підготували присутнім концертну програму та Великодню сценку «Прозріння», а запрошені діти,  які знаходяться в складних життєвих обставинах отримали подарунки та солодощі.

По завершенню проведеного заходу, директор комунальної установи Світлана Петрук разом з дітьми вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та поставили біля пам’ятника кошик із Великодніми писанками.