Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради інформує:

Дата: 05.04.2018 12:40

Фото без описуНапередодні Великодніх свят, працівниками відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради, відвідали та привітали великодніми пасочками своїх підопічних.

Бажаючи допомогти потребуючим людям і в час великодніх свят донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього до благодійної допомоги долучилися підприємці хлібопекарень м.Шумськ , а саме :

Петрук Сергій Миколайович;

Шевчук  Віктор Миколайович;

Півовар Віктор Панкратович.

Фото без описуЗавдяки їм 110 одиноких та інвалідів, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома, отримали запашні паски. Працівниками комунальної установи , які опікуються старенькими по громаді, взяли на себе доставку великодніх подарунків до підопічних.

Перевертаючи сторінку людських доль, щоразу переконуємося, що людині для щастя потрібно не так уже й багато: бути почутою, зрозумілою, мати підтримку та з надією на краще дивитись у майбутнє.