Зустріч із представниками Міністерства соціальної політики

Дата: 30.03.2018 16:57

Фото без опису29 березня 2018 року відбулась зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України, а саме : генеральним директором Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Музиченко Віталієм Володимировичем, консультантом Мінсоцполітики з розробки моделі адміністрування, Проект Світовий Банк Зінкевич Наталією Іванівною, начальником відділу нормативного забезпечення Управління профілактики соціального сирітства Галайдюк Вікторією Вікторівною, головним спеціалістом відділу соціального захисту дітей Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Солодухіною Любов Сергіївною, а також з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації : директором  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Боярським Вадимом Андрійовичем, начальником служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації Дроздом Ростиславом Омеляновичем та директором Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Рокочим Богданом Дмитровичем по впровадженню пілотного проекту Міністерства соціальної політики у Шумській ОТГ, електронного документообігу між фронт офісом та бек офісом для надання і розширення якісних соціальних послуг населення та моделі адміністрування на 2018 рік.

Фото без описуТакож, порушувалось питання про введення в штатні розписи Фахівця з соціальної роботи для організації роботи щодо виявлення дітей, що опинились без батьківського піклування, сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, а також розвитку соціальних послуг для усіх уразливих категорій населення, (а не лише обслуговування в тер.центрах людей похилого віку ) та створення центрів надання комплексних (інтегрованих) соціальних послуг.