Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради інформує:

Дата: 30.03.2018 10:48

29 березня 2018 року працівниками відділення денного перебування було проведено для підопічних  майстер-клас по декоруванню великодніх яєць.
          Завдання:
- навчити виготовляти композицію з ниток, шнурів;
- відновити і розвинути трудові навички та моторику рук.

Великоднє яйце з давніх часів вважається головним атрибутом Святої Пасхи. Яйце є символом відродження природи, що несе із собою життя, радість, символ весняного сонця. Іншими словами - перехід з небуття в буття. Прийнято дарувати крашанки в якості подарунка своїм рідним і друзям.
Для створення великодніх яєць  використовується дуже багато технік та ідей. Однією з ідей по прикрашанню яєць на Святу Пасху є використання звичайних ниток для в'язання, шнур, мереживо.

Після закінчення майстер-класу підопічні відділення посмакували запашним фіточаєм з печивом та понесли додому крім виробів – декорованих пасхальних яєць, гарний передсвятковий настрій.