Команда"AD REM" Шумського НВК взяла участь у ІІ Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natus vincere»

Дата: 27.03.2018 15:11

Фото без опису21-22 березня 2018 року команда"AD REM" Шумського НВК взяла участь у ІІ Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natus vincere»,який провів юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету та  здобула третє місце у соціолого-психологічній секції, а також перемогла у номінації "Патріотизм та філософія серця". Учасники турніру отримали грошову винагороду, яку віддали на благодійність. Учні отримали  масу позитивних вражень, пережили приємні хвилини хвилювання, взяли участь у запальних дискусіях  та генеруванні нових ідей. Такі зустрічі мотивують до нових творчих звершень та надихають на розширення власних горизонтів.