Стартує IІI Всеукраїнський конкурс “Неймовірні села України 2018”

Дата: 26.03.2018 15:32

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua оголошує про старт IІI Всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України 2018” (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються представники сільських населених пунктів з усієї України, які готові розробити бізнес-план розвитку свого села.

Даний Конкурс відбуватиметься у вісім етапів:

І етап (02 березня30 квітня 2018 року) – прийом заявок;

ІІ етап (01 – 06 травня 2018 року) – відбір 20 найкращих заявок;

ІІІ етап (07 – 20 травня 2018 року) – 20 найкращих сіл надсилають бізнес-плани розвитку свого села;

ІV етап (21 травня – 03 червня 2018 року) – відбір 10 найкращих бізнес-планів;

V етап (04 червня – 15 липня 2018 року) – відвідання журналістами кожного із 10 сіл-фіналістів;

VІ етап (16 липня –16 серпня 2018 року) – онлайн-голосування на сайті AgroPortal.ua та виставлення оцінок членами експертної ради;

VІІ етап (17 – 23 серпня 2018 року) – зведення усіх оцінок воєдино;

VІІІ етап (24 серпня 2018 року) – оголошення переможців, дати і місця їх нагородження.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 30 квітня 2018 року заповнити онлайн-анкету села-претендента, а також, за бажанням, фото- і відео-матеріали надіслати на електронну адресу: agroportal.ua@gmail.com.

З детальною інформацією щодо участі у даному Конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті AgroPortal.ua.