У нас таки буде День громади!

Дата: 10.07.2017 15:58

День громади планують відзначити 24 липня – на святої Ольги, і зробити це свято традиційним та масовим.

Цю літню дату обрали не випадково, адже саме два роки тому, 24 липня, підписано відповідне розпорядження про створення Шумської об’єднаної територіальної громади.

За словами міського голови Володимира Плетюка, цей день планують зробити у громаді вихідним, зрештою, така пропозиція є, але трудові колективи зможуть самостійно вирішувати, як бути.

Місцем проведення Дня громади визначили стадіон першої міської одинадцятирічки. Символічно, що у цей день планують відкриття спортивного майданчика, який облаштували поруч, на місці колишнього спортзалу Шумської ДЮСШ. Тому хочуть об’єднати дві урочисті події.

До свята залишається небагато часу, тому сьогодні міський голова провів нараду  на місці ймовірного відзначення свята. Оглянули території, намітили заходи по благоустрою та обговорили інші важливі моменти. Також вислухали пропозиції щодо сценарію дійства. У найкоротший термін усе підсумують, визначать конкретні заходи. І шумчани уже згодом отримають детальнішу інформацію.

Але одне пообіцяти можна уже – буде цікаво, весело, святково, креативно і позитивно!