Проведено об’їзд сіл громади

Дата: 05.12.2017 15:54

Міським головою проведено об’їзд сіл громади з метою інспектування виконання робіт на власній території. Зокрема у селі Сураж відбулася зустріч з в.о.старости Шліхтою М.П. на якій вирішувалося питання функціонуванню нових підприємств, які мають бути зареєстровано і працюватимуть на території села вже з січня 2018 року. Крім того у селі працює техніка КП «Шумськкомунсервіс».

У с.Онишківці проведено зустріч з директором підприємства по переробці торфу яке створюється.

Вже на наступному тижні відбудеться пробний пуск, а в січні місяці повноцінно запрацює нове виробництво, що дасть змогу збільшити власні доходи бюджету громади.

Для населених пунктів громади міським головою пропонується  у бюджеті 2018 році передбачити стимулювання, кошти які будуть направлені на розвиток  тих сіл на яких будуть створені нові підприємства – щось на зразок бюджетів сіл у гмінах Польщі. Досвід Суража, Онишківець, Рохманова, Соснівки  у цьому буде потрібний і вигідний кожному жителю сіл громади.

Після цього міський голова відвідав парк «Соснина» де продовжуються роботи по облаштуванню озера і вже висипано дитячий пляж.