В Шумському центрі зайнятості відбувся семінар для учасників АТО

Дата: 02.09.2016 15:44

Фото без описуЗ метою підвищення якості надання  послуг та розширення  можливостей  щодо працевлаштування учасників АТО Шумським районним центром зайнятості ініційовано та проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та  учасників  АТО і семінар з роботодавцями на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства, у тому числі, осіб з особливими потребами». До  проведення заходу   залучено представників  місцевої  влади - голову Шумської міської ради Плетюка В.Є., заступника  голови Шумської РДА – Побережну Т.Д., голову районної ради – Корця Т.Ф., військового комісара- Чабана В.І.,  керівника  районного  бюро  правової допомоги – Липку В.І., спеціаліста управління  соціального захисту населення Шумської РДА – Гончарук Л.М., начальник відділу Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області та представників роботодавців  району, зокрема бухгалтер ПП «Шумськ Хліб» Повх Л.Й., керівника відділу кадрів філії ДП «Шумський райавтодор», ПП Тімков В.В, ПП Тімкова Г.П.

Фото без описуРозпочала захід  директор центру зайнятості Наталя Володимирівна Ванжула, яка проінформувала присутніх  про послуги  які  надаються службою зайнятості учасникам АТО, ознайомила з правами та обов’язками  безробітних, підняла питання  щодо пришвидшення працевлаштування, зокрема шляхом можливого проходження навчання чи здобуття нової професії  на базі Борщівського агротехнічного коледжу, а також закликала представників  державної  влади та місцевого  самоврядування   до співпраці  в даному  питанні.  Також директор проінформувала роботодавців про зміни до Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення»» від 07.07.2016 №1436-VIII (далі – Закон №1436- VIII).

У зв’язку з цим служба зайнятості надає можливість компенсувати фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцю, який працевлаштував на нове робоче місце громадян, з числа учасників бойових дій, які брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та яким надано статус безробітного.

Фото без описуЗаступник  голови Шумської РДА  Побережна Тетяна  Дмитрівна   розповіла присутнім  про перспективи  покращення  житлових  умов  та  отримання  житла  за  рахунок міжнародного фонду  для  учасників АТО.

Корисною також стала інформація, яку надали  міський  голова Володимир  Євгенович Плетюк та  керівник  районного  відділу Держкомзему Микола Іванович Грищенко  щодо можливості  отримання  земельних ділянок .

Військовий комісар району Чабан В.І.  розповів про військову службу за контрактом: вимоги, пільги  та переваги, зокрема -  про підвищення  на 30% відсотків  грошового  забезпечення  військовослужбовців  з  1 січня  2017  року.

Спеціаліст  управління  соціального захисту населення  Людмила Іванівна Гончарук ознайомила присутніх  з  можливістю  оздоровлення  та  проходження  психологічної  реабілітації військовослужбовців, та  можливістю  навчання  за державний  рахунок по  професії водій.

Повх Ліна Йосипівна - представник  ПП «Шумськ Хліб»  презентувала  актуальні  вакансії  даного підприємства.