Оголошуємо конкурс творів “Моя найдорожча”, присвячений  Дню Матері

Дата: 24.04.2017 15:42

Організатори конкурсу:

Відділ освіти, молоді та спорту Шумської міської ради  та газета «Новини Шумщини»

Учасники конкурсу: діти та молоді особи  6-25 років.

Мета конкурсу: поширення сімейних цінностей, поваги до матері, до родини, виявлення та підтримка обдарованих дітей.

Умови конкурсу: жанрова палітра не обмежується. На конкурс можна подавати оповідання,  нариси, поезію тощо.

Вимоги: на розгляд оргкомітету твір подається українською мовою, тематично спрямований, текст не повинен перевищувати 3-х сторінок

Робота має містити відомості про  автора (П.І.П., рік народження, місце проживання, номер телефону, найменування навчального закладу, клас, вчитель).

Строки подачі: до 10 травня  2017 року  у методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради або на електронні адреси  shm.otg.osvita@ukr.net, редакції газети  "Новини Шумщини"   47100@i.ua з поміткою на конкурс.

Визначення переможців:

Переможців буде визначено у таких вікових категоріях:   6-10 років , 11-16 років,  17-25 років.

Кращі твори будуть надруковані у місцевій пресі.