НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ШУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 11.01.2018 15:42

11 січня 2018 року відбулася нарада керівників закладів освіти Шумської міської ради  з порядком денним:

1. Про організацію курсової підготовки педагогічних працівників у 2018 році (Попова Л.П., Макаровська В.Г.).

2. Про проведення моніторингу результативності роботи педагогічних працівників, які атестуються у 2018 році (Попова Л.П.).3. Про підсумки   І   та   ІІ   етапів   Всеукраїнських  учнівських   олімпіад (Бойчук Л.А.).

4. Про реалізацію програми Української Хартії вільної людини як системи духовних та моральних цінностей закладах освіти Шумської міської ради на 2017-2020 роки (Макаровська В.Г.).

5. Організаційні питання.

Участь у нараді брав міський голова Володимир Плетюк, який розповів про здобутки громади, в тому числі освітянської галузі, у 2017 році та про першочергові задання на 2018 рік, звернувши увагу на фінансування, впровадження інвестиційних проектів тощо.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради Любов Дмитрук підвела підсумки матеріального забезпечення закладів освіти у 2017 році: придбання сучасного навчального та інформаційного обладнання, проведення поточних та капітальних ремонтів. Акцентувала увагу присутніх на організації харчування учнів та вихованців закладів освіти, виконання бюджетних запитів, впровадження інноваційних  проектів в освітній процес у 2018 році.