16 березня о 11:00 год. відбулося публічне представлення інформації про бюджет.

Дата: 16.03.2018 15:42

Фото без описуКирея Г.Д.  представила  інформацію про бюджет за бюджетними програмами головного розпорядника коштів – фінансового управління виконавчого комітету Шумської міської ради та про виконання Шумського міського бюджету  за 2017рік.

Огаришева А.С. представила інформацію про бюджет за бюджетними програмами головного розпорядника коштів –  Шумської міської ради.

Зелінська С.С. представила інформацію про використання коштів за 2017 рік місцевого бюджету та освітньої субвенції.

Також, доповідачі представили інформацію звіту «Про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету головних розпорядників коштів».

Фото без описуУсі звіти паспортів оприлюднені на сайті Шумської громади і у розділі Фінансове Управління, а також на сайті Відділу освіти, молоді та спорту.