9 листопада Шумська ЗОШ I- III ступенів №1 приєдналася до Всеукраїнського радіодиктанту єднання

Дата: 09.11.2016 15:41

9 листопада, у День української писемності та мови, на Українському радіо відбувся 16-й радіодиктант національної єдності.
Акція має на меті об’єднати всіх небайдужих навколо українського слова. До цієї акції долучилися загальноосвітні заклади Шумської ОТГ.  Українське слово звучить гордо. По - особливому воно звучало сьогодні, 9 листопада, в День української писемності, коли учні, вчителі, дирекція Шумської ЗОШ I- III ступенів №1 писали Всеукраїнський диктант єднання, до якого долучилися і працівники Шумської централізованої бібліотеки.

Це не просто були слова тексту, а це є свята віра в те, що український народ вистоїть, бо за ним «правда і славна історія».