Для підопічних відділення денного перебування було організовано показ фільму «Наймичка»

Дата: 05.03.2018 15:39

Фото без описуКомунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради

05 березня 2018 року з нагоди 204-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка для підопічних відділення денного перебування комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради було організовано показ фільму «Наймичка».

Частинка з історії: поему «Наймичка» Тарас Шевченко завершив 13 листопада 1845 року в Переяславі. Поема охоплює значний часовий відрізок – від вчинку Ганни, яка підкинула немовля заможним самотнім людям, аж до її смерті, коли в останню мить життя вона таки відкрила сину Маркові свою таємницю. Цей твір надихнув композитора Михайла Вериківського на однойменну оперу (1939 рік). А 1964 року на Київській кіностудії ім. О. Довженка було поставлено перший в історії українського кіно фільм за оперою українського композитора.

Після перегляду відбулось емоційне обговорення фільму.Фото без опису