Майстер – клас з фізичної культури

Дата: 16.11.2017 15:37

16 листопада 2017 року вчитель фізкультури Шумської ЗОШ I-III cт.№1 Ковальський В. В. провів майстер – клас з учнями 6 класу на тему: «Ознайомлення з технікою перекиду вперед. Вивчення техніки прийому передачі волана у бадмінтоні. Удосконалення техніки поєднання передачі і введення м’яча у флорболі».

Мета заняття - ознайомити вчителів фізичної культури з інноваційними видами спорту, загальнорозвиваючими вправами під час уроків фізичної культури.

Фото без описуПід час проведення даного заходу вчитель використав нестандартне обладнання, яке виготовив разом з учнями для проведення уроків фізичної культури. Ковальський В.В представив власний досвід, свої методичні знахідки.

Після закінчення заходу відбулося дискусійне обговорення, де вчителі ділилися досвідом по запровадженню інноваційних видів спорту.