08 червня 2016р. міський голова Плетюк В.Є. провів нараду

Дата: 08.06.2016 15:25

08 червня 2016р. міський голова Плетюк В.Є. провів нараду з питань поточної роботи комунального підприємства та подальшого ремонту доріг в населених пунктах громади, на якій були присутні: заступник міського голови Бойко Я.Я., керівник КП “Шумськкомунсервіс” Яремчук М.Д., заступник КП “Шумськкомунсервіс” Німець В.П. та староста села Бриків Щур М.І. В підсумку наради голова дав відповідні доручення.

Заступнику міського голови Бойко Я.Я. розрахувати вартість подальшого ремонту вулиці Української в селі Бриків та встановлення на ній освітлення.

Керівнику КП “Шумськкомунсервіс” Яремчуку М.Д. підготувати та встановити смітники на місцевості де буде проходити фестиваль Братина. Провести благоустрій в парку Соснина.