Вітання міського голови Володимира Плетюка випускникам

Дата: 27.05.2016 15:16

ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

Щиро вітаю  із закінченням навчання і здобуттям повної загальної середньої освіти. Тепер кожен із Вас сам визначатиме подальший життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що Ви є випускниками квітучої Шумщини. І яку б дорогу Ви не обрали, залишайтеся завжди гідними нашого краю, який дав Вам путівку в майбутнє.

Попереду – незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка в шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці. Знайти себе, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є в світі святішого і дорожчого. Головне - вірити у свої сили, залишатися вірним своїм друзям, думкам, нашій єдиній Україні, любити своїх батьків і бути готовим боротися за рідну землю.

Переконаний, що Ви ступите на цей шлях достойно. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна.

Божого благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії у здобутті нових вершин.

Щасти Вам у всьому! Слава Україні!

Міський голова                                                                   ПЛЕТЮК В.Є.