У селі Рохманів відбулося освячення реставрованого пам’ятника, спорудженого на честь 50-річчя УПА

Дата: 24.10.2017 15:12

У жовтні 2017 року в с. Рохманів відбулося освячення реставрованого пам’ятника, спорудженого на честь 50-річчя УПА. Жителі села вшановували пам’ять односельчан, які загинули у боротьбі за незалежність та волю України.

Благородний задум реставрації пам’ятника належить міській раді, яка профінансувала частину коштів. ПП «Агроюніт-Захід» виділило кошти для оновлення ікон. До доброї справи долучилася жителька с. Рохманів Волос Ірина, яка виділила кошти на закупівлю матеріалів для укладання тротуарної плитки навколо пам’ятника.

Висловлюю подяку усім, хто долучився до роботи. Приємно знати, що і сьогодні серед мешканців села є люди, яким не байдужа його доля.

З вдячністю в.о. старости с.Рохманів  Карп’юк В.В.