Таланти із Шумської школи мистецтв полонили польські серця

Дата: 23.10.2017 15:09

Привітати на гостинній землі шумської громади польську делегацію – з такою метою відвідав міський голова Володимир Плетюк Шумську школу мистецтв.

Адже саме за його сприяння та особистим контактам з бургомістром Кобилок Робертом Рогускі хор цього творчого закладу побував у червні на фестивалі у Польщі, в Отводську, звідки привіз перемогу – перше місце, а також виступив на Дні міста Кобилки.

Польські колеги завітали з візитом-відповіддю, переглянули чудовий концерт, який їм подарували талановиті викладачі школи та не менш творчі їхні учні.

Наші західні сусіди висловили побажання завітати до Шумська з власним хором, який би презентував на нашій сцені свої надбання, а також сказали, що мають надію на подальшу співпрацю і сподіваються, що й шумчани ще побувають у їхньому містечку.