Захід в рамках Двомісячника з благоустрою та Дня довкілля

Дата: 01.04.2017 15:02

Шумська міська рада активно долучилася до заходів з благоустрою в рамках Двомісячника з благоустрою та Дня довкілля.

Апарат міської ради здійснив прибирання ділянки пришляхової смуги автомобільної дороги Радивилів – Кременець – Остріг.

Працівники відділу освіти, молоді та спорту спільно з КП «Шумськкомунсервіс» провели прибирання, видалення самосівних зелених насаджень на міському кладовищі.

Колектив ЦНАП Шумськї міської ради виконав прибирання на території  меморіалу загиблим особам Єврейської Фото без описунаціональності в роки другої світової війни.

Вже традиційно, значні об’єми робіт по прибиранню зони відпочинку в урочищі Соснина провело ПТУ – 32 із залученням власної техніки для вивозу сміття.

Значні об’єми робіт з благоустрою проводяться в усіх населених пунктах Шумської громади.

Благоустрій територій триватиме тому, просимо усіх небайдужих громадян активно залучатися до вищевказаних робіт.

Фото без описуБільше фото за посиланням: