До Шумської громади завітала знімальна група телеканалу ZIK.

Дата: 05.08.2016 14:58

05 серпня до Шумської громади завітала знімальна група телеканалу ZIK. Кореспонденти знімали матеріал по використанню громадою субвенційних коштів. Вони відвідали Шумські вулиці Енергетичну та Лесі Українки де має розпочатись найближчим часом капітальний ремонт; Шумську ЗОШ №1 де проходить реконструкція даху, Суразький НВК де проходить реконструкція газової котельні з добудовою для альтернативного твердопаливного котла. Також журналістам показали як проходить реконструкція колишнього кінотеатру Мир де в майбутньому розміститься центр надання адміністративної підтримки Шумської міської ради, даний проект впроваджується спільно з ЄС/ПРОООН «Розвиток спрямований на громаду» в результаті перемоги конкурсної заяви Шумської міської ради у Всеукраїнському конкурсі.