У Боложівці поремонтували Шумський тракт

Дата: 21.10.2016 14:50

У Боложівці поремонтували Шумський тракт Ремонти сільських шляхів – саме таке завдання поставили перед собою з початку року у Шумській міській раді. Починаючи з весни і до цього часу триває облаштування вулиць у населених пунктах громади, які увійшли до її складу. Більшість з цих доріг роками ніхто не ремонтував. Проблемою є і під’їзні шляхи до сіл, але вони поки-що – на балансі Служби автомобільних доріг в Тернопільській області, тому міська рада їх не обслуговує. Але, у міру можливостей, є плани зробити щось у кожному селі громади, і дороги тут – у пріоритеті. Так, нещодавно завершили ремонт вулиці Шумський тракт у Боложівці, разом з тим, ще працюють над частиною вулиці Кооперативна. Водночас, триває ремонти вул.Миру у селі Жолобки.