Зустріч з делегацією міста Українка

Дата: 31.05.2017 14:49

30.05.2017 року  на території Шумської міської ради з 2 - денним візитом  побувала делегація представників органів місцевого самоврядування з міста Українка у кількості до 20 осіб.

Гості Шумщини ознайомилися з питанням громади, побували у декількох населених пунктах, відвідали ряд об’єктів.

На зібранні, яке відбулося у малому залі райдержадміністрації, виступив міський голова Володимир Плетюк, ознайомивши гостей з основними кроками формування громади та першими здобутками на шляху реалізації інфраструктурних проектів та інших  питань життєдіяльності.

Наприкінці відбулося неформальне спілкування представників Українки з в.о. старостами сіл Шумської громади.

Гості з Київщини висловили щиру подяку Шумчанам, міському голові за гостинний прийом та змістовне спілкування.