Шумська міська рада-найкраща спортивна громада

Дата: 22.05.2017 14:46

Шумська об’єднана територіальна громада вперше взяла участь у спартакіаді працівників органів місцевого самоврядування Тернопільської області. Змагання проходили на базі оздоровчого комплексу «Лісовий» у селі Скоморохи Бучацького району.  Працівники органів місцевого самоврядування – тернопільської обласної, районних, міських рад, об’єднані територіальні громади – змагалися із міні-футболу, волейболу, спортивної естафети, дартсу, шахів, шашок та тенісу. Нагороджуючи учасників спартакіади, керуючий справами виконавчого апарату Іван Бабійчук наголосив: «Такі змагання не лише засвідчують прагнення до здорового способу життя, але стимулюють створення згуртованих та  дружніх  колективів. Адже у спорті Фото без описузагартовується командний дух.  Саме така сама згуртована команда однодумців повинна працювати  в органах місцевого самоврядування. Нині вперше у спартакіаді беруть участь команди об’єднаних територіальних громад. Як показують результати, вони зуміли об’єднатися та створити сильні духом та тілом команди. Переконаний,  що з таким самим ентузіазмом працюють вони і для громади».

Ганна Чолинець взяла І місце з дартсу

Більше фото за посиланням: