Дата: 05.05.2017 14:42

У  рамках святкування Дня Матері  12 травня 2017 року о 13.00  у Шумському будинку культури буде проведено виставку робіт  «Творча мама».

На виставці можуть бути представлені художні вироби з рослинного матеріалу (композиції з квітів, овочів тощо), писанкарство,  художнє різьблення по дереву, вироби з дерева, вироби з природних матеріалів (лозоплетіння; вироби з соломки),  вишивка,  бісероплетіння,   вироби зі шкіри,  народні ляльки,  в’язання спицями, гачком, макраме,  паперова пластика (оріґамі),  фотографія,  живопис, графіка,  аплікація,  роботи змішаного жанру.

За додатковою інформацією звертатися  у приймальню відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради  (тел. 2-24-23).