Представники Шумської ОТГ прийняли участь у тренінгу

Дата: 18.09.2017 14:40

14-15 вересня 2017 року представники Шумської ОТГ прийняли участь у тренінгу, який реалізовується в рамках проекту                     « Ефективний розвиток об’єднаних громад».

Протягом двох днів учасники навчались створювати проекти, співпрацювати з місцевою владою та залучати ресурси для розвитку своїх громад.

До освітнього заходу були залучені кращі тренери, які не лише добре володіють теорією, але й мають значний практичний досвід із застосування інструментів ефективної співпраці громади і влади.

Програма була побудована таким чином, що учасники отримавши необхідні теоретичні знання, змогли одразу ж їх закріпити практичними кейсами.