Школу в Обичі перекрили і почали ремонтувати дорогу

Дата: 21.10.2016 14:34

Фото без описуШколу в Обичі перекрили і почали ремонтувати дорогу. Кілька об’єктів у населених пунктах громади ремонтують за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам. Уже завершили реконструкцію котельні із встановленням твердопаливного котла у Суразькому НВК, завершують роботи по перекриттю дахів у Кордишеві та Шумську, триває капітальний ремонт вул.Енергетична. А в Обицькому НВК уже радіють з того, що покрівлю школи замінили на сучасну, адже попередня протікала, і це викликало велике занепокоєння. Зволікати з цим не можна було. Педагогічний та учнівський колективи щиро дякували представникам об’єднаної громади, які прибули до них на зустріч, щоб поспілкуватися, дізнатися, які ще проблеми хвилюють освітян, школярів. Вислухавши і слова подяки, і побажання, і прохання секретар міської ради Людмила Павленко, начальник відділу ЖКГ Надія Драчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Любов Дмитрук та в.о.старости Віктор Карп’юк обіцяли сприяти їх вирішенню, адже люди довірилися свій вибір – прийняли рішення увійти до складу громади, тому тепер міська рада має, спільно з селянами, обговорювати теми, які їх турбують і дбати про добробут людей. Та реконструкція покрівлі місцевого НВК – не єдина добра справа в Обичі. Уже розпочато ремонт вулиці Зарічна, для цього завезено матеріали. Цей шлях – один із найпроблемніших у селі, тому його ремонт – на часі. А кошти на такі цілі виділили з міського бюджету.