Випускний вечір – свято юності!

Дата: 26.06.2017 14:31

Червневий вечір, синь безкрая!

Цей день нам довго не забуть.

Випускників ми проводжаємо

У світ широкий, в добру путь.

24 і 25 червня 2017 року відбулись випускні вечори у навчальних закладах Шумської міської ради. 110 вчорашніх одинадцятикласників отримали документи про здобуття загальної середньої освіти, 4 з них нагороджені  золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» (Мандзюк Вікторія та Ніколюк Іванна - учениці Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Штогун Олександр – учень Шумського НВК,  Онищук Наталія – учениця Залісцівського НВК) та 2 срібною медаллю «За досягнення у навчанні» (Горобенко Марія - учениця Шумського НВК, Горобець Яна - учениця Залісцівського НВК).

Назвичайно цікаво пройшло урочисте вручення документів випускникам  Шумських навчальних закладів на площі Героїв Майдану у м.Шумськ. Із святом випускного вечора привітали секретар міської ради Людмила Павленко, голова райдержадміністрації Юрій Головатюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Любов Дмитрук та начальник відділу культури та туризму Лариса Колесник.

Слова вітань лунали від батьків, учнів. Але найбільше запам’ятався незабутній вальс, подарований  випускниками.

Після офіційної частини свята у кожному навчальному закладі відбулись власні концертні програми.

У добру путь, достойно і сміливо

Крокуйте впевненно цінуючи життя,

Хай Вас зустріне і барвисте і щасливе

І саме світле мальовниче майбуття!!!

ЩАСТИ ВАМ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!!!