Тиждень географії

Дата: 03.05.2017 14:29

В Шумській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з 24-28 квітня проходив тиждень географії. Юні краєзнавці, географи пізнавали нашу планету, віддалені її куточки, чарівні і неповторні краєвиди рідного краю, створюючи презентації, фото-заставки, фото-газети, розгадували ребуси, кросворди, вчились прокладати туристичні відео-стежки.

Варто відзначити учнів 10 класу, які провели міні-виставу «Мандрівка у світ казкових країн». Десятикласники відтворили життя і побут деяких північних народів, привідкрили завісу Фото без описууспіху фінської школи. Із захопленням учні і вчителі спостерігали за театралізованим дійством «Пригоди українців в Об’єднаних Арабських Еміратах» .