Підсумки конкурсу "Новорічна іграшка"

Дата: 17.12.2016 14:26

Фото без описуОдне з найцікавіших занять на Новий Рік - це прикрашати ялинку! У всіх вона виходить різна: хтось майструє іграшки з підручних матеріалів, хтось звертається до професіоналів.

16 грудня у приміщенні Шумської міської ради відбувся конкурс на кращу новорічну іграшку, у якому брали участь учні та діти нашої громади.

Роботи, що брали участь в конкурсі, вразили журі різноманіттям матеріалів, які були використанні, творчим підходом та майстерністю виконання.

Варто сказати, що визначити кращі роботи було дуже важко, адже кожна іграшка була неповторною по своєму виконанню, красивою та незвичайною.

Побачивши роботи, нам дорослим, хотілося вірити в казку! Казку, що дарують нам наші діти.

Іграшками дітей прикрасили новорічну ялинку, яка щодня буде звеселяти перехожих, дарувати відчуття новорічних чудес .

Враховуючи дотримання вимог до виготовлення іграшки: різноманітність та оригінальність використаних матеріалів, естетичність виконання, журі обрало переможців конкурсу.

Нагородження переможців буде проводитись на святковому відкритті міської ялинки 19 грудня о 13:00 год