Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує

Дата: 31.10.2017 14:24

На обліку по Шумському району станом на 01.10.2017 року перебувало 8551 пенсіонерів. Середній розмір пенсії за жовтень 1767,21 грн.

Завершено виплату пенсій за жовтень 2017 року в повному обсязі. Через банківські установи виплачено 3333 особам, через поштові відділення зв’язку – 5131 особам. Виплачено 13 разових доручень недоотриманої пенсії та 44 разових доручень допомог на поховання.

Проведено нарахування пенсій на листопад 2017 року. Потреба на виплату пенсій у листопаді становить 15742 тис.грн.

Заступник начальника Шумського відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій                                       Лірська Н.П. 31.10.2017