Відбулась зустріч з учнями Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Дата: 08.12.2017 14:23

07 грудня 2017 року в рамках святкування Дня місцевого самоврядування у Шумській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася зустріч з мером міста Плетюком Володимиром Євгеновичем.

Учні школи мали можливість дізнатися про плани та перспективи територіальної громади.

Цікавою була розповідь мера про інновації, які впроваджуються у нашому містечку.

Учасники зустрічі отримали нову інформацію про перспективи реалізації проектів, про створення умов для відпочинку підлітків.

У ході оговорення даних питань учні звернулися до мера із проханням про встановлення освітлення для безпечного переходу біля школи.

Вітальні слова, що прозвучали із вуст школярів, адресувались усім працівникам органів місцевого самоврядування.Фото без опису