Кременецьке ОУПФ України Тернопільської області інформує

Дата: 29.12.2017 14:22

На виконання протокольного доручення голови Тернопільської облдержадміністрації Барни Степана Степановича від 13.11.2017 №56 26 грудня 2017 року завідувачем сектору контролю за призначенням, перерахунком та виплатою пенсій Шумського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Онофрійчуком Петром Остаповичем, начальником Шумського відділу обслуговування громадян Шевчуком Тарасом Федоровичем та головним спеціалістом Шумського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Мельник Вікторією Володимирівною проведено зустріч з головою громадської організації учасників АТО «Борці за справедливість» Волянюком Володимиром Олександровичем..

В ході зустрічі було розглянуто питання змін до законодавства в пенсійному забезпеченні громадян, яким надано статус учасника бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції в районах її проведення.