Засідання бінарного семінару – практикуму вчителів біології та Захисту Вітчизни у Шумському НВК

Дата: 02.03.2017 14:19

У Шумському НВК було проведено засідання бінарного семінару – практикуму вчителів біології та Захисту Вітчизни (ОМЗ) з проблеми: «Розвиток креативності учнів, як важлива умова зростання  особистісного потенціалу». В рамках семінару вчителі  відвідали майстер – клас педагога Годі Ірини Борисівни. Керівник  військово – патріотичного  гуртка «Юні миротворці», вчитель Захисту Вітчизни  Ковальська Ліна Леонідівна презентувала свою роботу.  Фіналом цього семінару стала віртуальна екскурсія музеєм М.І.Пирогова, в ході якої учні та вчителі не лише дізналися багато цікавих фактів із життя видатного хірурга, анатома і педагога, а й практично демонстрували  навики надання першої медичної допомоги в умовах ведення бойових дій, накладання джгута та гіпсової пов’язки.