Зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Луганщини, Донеччини, Львівщини та Закарпаття

Дата: 27.04.2017 14:18

Делегація на чолі з директором Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування Віктором Литвинчуком відвідала Шумську об’єднану територіальну громаду – представників органів місцевого самоврядування Луганщини, Донеччини, Львівщини та Закарпаття цікавило багато питань стосовно створення громади та її функціонування.

Ті, у кого громади вже, ділилися власним досвідом, радилися з багатьох питань. Працівники Шумської міської ради мали про що розповісти своїм гостям, разом з тим – застерегти від можливих помилок, адже складний процес становлення громади проходили одними з перших.

Фото без описуВітала наших колег – представників органів місцевого самоврядування – секретар міської ради Людмила Павленко. Заступник міського голови Ярослав Бойко запропонував для перегляду презентаційні слайди одночасну коментуючи реалізацію проектів, характеризуючи новостворену громаду. Начальник фінансово управління міської ради ознайомила з питаннями формування бюджету, а начальник міського ЦНАПу Людмила Мельничук про те, як створювали центр надання адміністративних послуг, його роботу, а також запросила гостей відвідати ЦНАП.