Відділ Державної реєстрації Шумської міської ради повідомляє!

Дата: 01.08.2017 14:18

Наказом Міністерства юстиції України від 15.06.2017 №1924/5, зареєстрованим Міністерством юстиції України 16 червня 2017 р. за №758/30626, було затверджено нові форми реєстраційних заяв, зокрема:

у Формі 3  — заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

у Формі 11  — заява про державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Наказ від 15.06.2017 № 1924/5 набув чинності з 24.07.2017.

З усіма питаннями, які виникають у сфері надання послуг державної реєстрації  Ви можете звернутися за адресою м. Шумськ, вул. Івана Франка, 30 (колишнє приміщення кінотеатру «Мир»).

Побажання та пропозиції щодо роботи відділу надсилайте на електронну адресу: shumsk.derzhreestr@gmail.com  та за телефоном 2-23-77.