Відбувся  розважальний вечір - конкурс «Любов – це талісман»

Дата: 14.02.2017 13:00

День Святого Валентина – це свято любові, найкращого почуття, яке окрилює, дає натхнення, радість і захоплення.

В клубі села Потуторів відбувся  розважальний вечір - конкурс «Любов – це талісман». У цьому заході змагалися команди дівчат «Дівочі серця» та хлопців «Валентинки» за участю їх  учасників най..най..най…-  кращих Савчук Ірини, Муляр Тетяни, Мартинюк Ірини, Ожоганич Марії, Пікулєвої Ангеліни, Онищук Ілони, Безух Сергія, Ожоганич Яна, Степанюка Андрія, Погонець Назарія, Федюк В’ячеслава, Киричук Ярослава.

«В нас команда супер, в нас команда клас, весела програма сьогодні для вас» - за таким дивізом проходило свято. Зовсім не легкі та дуже цікаві конкурси зіграли наші конкурсанти: домашнє завдання «Освідчення в коханні», «Зрозумій мене», «Відгадай мелодію», «Перше кохання», інтелектуальний конкурс «Питання на засипку», конкурс «Ораторів», конкурс «Краща валентинка» зроблена власноруч, конкурс «Краще виконання пісні» та багато інших. В цих завданнях  учасники висловили свої почуття  любові друзям, родичам, коханим, виразили свою вдачу, вроду, характер, прихильність.

Конкурси оцінювали члени журі: в.о.старости М.Є.Чуйко, жителі села О.Ю.Куба, О.О.Процищин, Г.В.Миколайчук. Перемогла дружба, так вирішили журі: «Головне - не перемога , а дружно пройдена дорога». За свої знання, вміння, хотіння переможців нагороджено «солодкими призами» та бурхливими аплодисментами.

Тож нехай велика сила кохання, дорогі жителі громади продовжить ваше життя. Милі дівчата та юнаки  відзначайте це свято з особливістю. Нехай воно єднає ваші молоді серця.

«Твоя душа чекає дива,

І вся тривогою щемить.

Десь недалеко мить щаслива

Твого життя найкраща мить…»